7 listopada w oddziale przedszkolnym gościliśmy pracowników gabinetu stomatologicznego Aqdent ze Szczecinka. Panie opowiadały dzieciom o wyglądzie gabinetu dentystycznego, o jego pracownikach, a przede wszystkim o tym, jak dbać o ząbki, aby zapobiegać próchnicy. Było po trochu teorii, praktyki i zabawy. Dzieci obdarowały naszych gości podziękowaniami oraz rysunkiem, a same otrzymały szczoteczki do zębów.
Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia pani Agnieszce Zelewicz oraz pani Elżbiecie Talacha.
wzięły udział w projekcie edukacyjnym "Dzieciaki na straży". Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Tematyka pracy: „Dzieciaki na straży”, zasady dot. Bezpieczeństwa i zachowania się w sytuacjach zagrożenia.