Samorząd Uczniowski
Jak nie czytam, jak czytam.
- 15.06.2026 21:19
12 czerwca wzięliśmy udział w VI edycji ogólnopolskiej akcji czytelniczej pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”, której organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Wydarzenie w naszej szkole przygotował samorząd uczniowski. Spotkaliśmy się, aby promować czytelnictwo, zachęcać do sięgania po książki w czasie wolnym oraz integrować naszą szkolną społeczność. Uczestnicy akcji spędzili czas na wspólnym czytaniu wybranych książek. Nie zabrakło również literackich konkursów i zagadek. W akcji wzięły udział także dzieci z oddziału przedszkolnego. Najmłodsi uczniowie wysłuchali fragmentu książki czytanego przez Pana Dyrektora. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas podczas tego czytelniczego wydarzenia.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły