Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022r. w Parsęcku odbyła się gminna uroczystość zakończenia roku szkolnego, w której wziął udział Wójt Gminy Szczecinek Ryszard Jasionas. Na początku akademii część artystyczną zaprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego. Następnie wręczono świadectwa najlepszym uczniom, wyróżnienia, nagrody i podziękowania. Po części oficjalnej ze szkołą pożegnali się  ósmoklasiści. Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor Dorota Brateus, która podziękowała rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły, władzom gminy za wsparcie, pomoc i wieloletnią współpracę. Pani Dorota Brateus kończy kadencję dyrektora i przechodzi na emeryturę.

Warto dodać, że pani Brateus pracowała w Szkole Podstawowej w Parsęcku przez 34 lata, a funkcję dyrektora pełniła przez ostatnich 10 lat. Za zaangażowanie, wieloletnią pracę na rzecz szkoły i lokalnej społeczności serdeczne podziękowania pani Dorocie złożył wójt Ryszard Jasionas.

Do podziękowań za współpracę dołączyli także dyrektorzy szkół z terenu gminy Szczecinek, przedstawiciele rady rodziców oraz pracownicy szkoły.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.