Mistrzostwa Regionu Koszalin w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

25 listopada 2021r. w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Regionu Koszalin w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2007-2008 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach tych prawo startu miały najlepsze drużyny z powiatów: Koszalin ziemski, Koszalin grodzki, Sławno, Białogard, Świdwin oraz Szczecinek.  W tym gronie powiat szczecinecki reprezentowała drużyna naszej szkoły w składzie: Oliwia Skowron, Oliwia Król oraz Martyna Wudarczyk.  Dziewczęta w każdy mecz włożyły dużo walki i determinacji. Ta ambitna postawa pozwoliła naszym zawodniczkom na zajęcie 2 miejsca, które jest premiowane awansem do finału wojewódzkiego. Awans na finał wojewódzki, który odbędzie się w grudniu, to największy sportowy sukces szkoły na przestrzeni ostatnich lat. 

GRATULUJEMY   NASZYM  ZAWODNICZKOM   !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.