Dzień chłopaka

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września. Tego dnia dziewczyny z samorządu uczniowskiego wraz z opiekunką panią Anną Kujawską przygotowały dla chłopców niespodziankę. Najpierw złożyły im życzenia, następnie podały wyniki konkursu, który został przeprowadzony wśród dziewcząt. Uczennice z klas I -III wybierały chłopca najbardziej uśmiechniętego, kulturalnego i zabawnego. Ich starsze koleżanki decydowały, który z chłopców jest najbardziej przystojny, zabawny i kulturalny. Podczas apelu wręczono zwycięzcom korony oraz szarfy 

z napisem, w której kategorii zwyciężyli. W klasach młodszych najbardziej uśmiechniętym chłopakiem okazał się Bartek z klasy II, za najbardziej kulturalnego uznano Jakuba z klasy III, a za najbardziej zabawnego – pierwszoklasistę Olka.

W klasach starszych tytuł najbardziej przystojnego i kulturalnego przypadł ósmoklasiście Pawłowi, a za najbardziej zabawnego uznano Bartka, też z klasy VIII.

Chłopcy nie spodziewali się takiego plebiscytu, więc byli bardzo zaskoczeni, a niektórzy – stremowani. Na zakończenie apelu wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.