Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 miało zupełnie inny przebieg niż zwykle. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości odbyły się w ciągu dwóch dni. 25 czerwca o godz. 8.30 świadectwa i nagrody odebrali uczniowie klas I- III. Podczas tego spotkania pamiątkowe dyplomy oraz książeczki otrzymały także dzieci z oddziału przedszkolnego. O godzinie 11.00 ze szkołą pożegnali się tegoroczni absolwenci. Podczas krótkiego apelu obejrzeli prezentację multimedialną, która pozwoliła im przypomnieć sobie chwile spędzone w naszej szkole.

Wspomnienia wywołały uśmiech i wzruszenie. Później uczniowie podziękowali nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata. Podczas tego spotkania wręczono nagrodę Wójta Gminy Szczecinek za wybitne osiągnięcia w nauce. Nagrodę otrzymał ósmoklasista Jakub Gumienny.

Następnego dnia 26 czerwca o godzinie 8.30 świadectwa oraz nagrody otrzymali uczniowie klas IV- VII i ten sposób zakończyliśmy rok szkolny, który zaczął się tradycyjnie, a od marca przybrał formę nauki zdalnej. Ten rok przeszedł już do historii. Zapamiętamy go jako czas trudny, ale wyjątkowy, który wiele nas nauczył.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.