Zabawa karnawałowa

7 lutego 2020r. w naszej szkole zorganizowano bal przebierańców. Zabawa rozpoczęła się od wręczenia nagród. Pani dyrektor Dorota Brateus ogłosiła wyniki współzawodnictwa w klasach IV- VIII. Po podliczeniu punktów za średnią ocen, oceny z zachowania oraz frekwencję okazało się, że zwycięstwo przypadło szóstoklasistom i to właśnie oni otrzymali puchar dla najlepszej klasy. Następnie wręczono nagrody uczniom, którzy uzyskali tytuł Mistrza Kultury Osobistej. W tym roku szkolnym ten zaszczytny tytuł zdobyli: Julia Kozub, Jakub Wasylik, Oliwia Skowron i Jakub Gumienny.  Potem wszyscy ruszyli na parkiet, bo rozpoczęła się zabawa.

Wśród tańczących pojawiło się mnóstwo niezwykłych bohaterów. Były postacie z różnych bajek i z komiksów. Przebrania były bardzo ciekawe i pomysłowe, dlatego jury, które miało za zadanie wybrać króla

i królową balu, długo dyskutowało nad werdyktem. Ostatecznie królową została uczennica klasy III przebrana za Indiankę, a królemczwartoklasista, który wystąpił w stroju kominiarza. Podczas zabawy nie zabrakło również konkursów, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. Bal karnawałowy okazał się udaną imprezą, do końca zabawy parkiet był pełen tańczących.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.