Mistrzynie i V-CE Mistrzynie Powiatu w Tenisie Stołowym

10 grudnia 2019r. na obiektach OSiR w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecinek w drużynowym tenisie stołowym rocznika 2007 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Kolejny raz znakomicie zaprezentowały się nasze uczennice, na które nie było mocnych. Dziewczyny nie przegrały żadnego meczu no i spotkały się w pojedynku finałowym. Po drodze pokonały drużyny dziewcząt SP Barwice, SP 1 Szczecinek, SP 6 Szczecinek, SP Juchowo.

W spotkaniu finałowym o 1 miejsce wygrały Oliwia Skowron, Daria Oracz oraz Emilia Kurek zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu, złote medale, a dla szkoły puchar. 2 miejsce i srebrne medale wywalczyły Oliwia Król i Katarzyna Nieczaj. Oliwia, Daria i Emilia będą reprezentowały powiat szczecinecki w zawodach regionalnych.

W turnieju tym wystąpili również nasi chłopcy w drużynach Oskar Wasylik i Bartosz Sobol oraz Waldemar Mieczaj i Alan Wiktorowicz. Obydwa męskie zespoły zajęły miejsca 7-8.