Mikołajki 2019

6 grudnia 2019r. był niezwykłym dniem w naszej szkole. Najpierw rano odwiedził nas niespodziewany gość. Swoje przybycie oznajmił dźwiękiem dzwoneczków. Wszyscy wyszli na korytarz i zobaczyli Mikołaja, który pojawił się z workiem prezentów. Uczniowie, szczególnie ci najmłodsi, trochę się przestraszyli, ale po chwili chętnie zadawali pytania Mikołajowi i śpiewali piosenki.

W zamian za miłe przyjęcie Mikołaj podarował wszystkim piękne upominki. To nie był jednak koniec atrakcji. Tego dnia naszą szkołę odwiedzili rodzice. Przyszli, by podczas warsztatów ozdób świątecznych razem z dziećmi wykonać bombki. Praca minęła w przyjemnej atmosferze i dostarczyła wielu wrażeń dzieciom oraz rodzicom. Wykonano piękne ozdoby, którymi udekorowano choinkę.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.