Hokeistki 4 w regionie!!!

28 listopada 2019r. w Grzmiącej rozegrano Mistrzostwa Regionu w unihokeju dziewcząt urodzonych w roku 2007 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci.  W zawodach tych prawo startu miały drużyny z powiatów: Koszalin grodzki, Koszalin ziemski, Sławno, Białogard, Świdwin i Szczecinek, które wcześniej wygrały zawody gminne a następnie powiatowe. W gronie występujących były uczennice naszej szkoły. Dziewczęta zaprezentowały się znakomicie zajmując 4 miejsce. W każdym z meczów walczyły z ogromną ambicją. Nie było dla nich straconych piłeczek.

Nasze zawodniczki w zawody włożyły bardzo dużo wysiłku, pokazując sportową postawę i determinację do końcowego gwizdka sędziego. Oto skład drużyny: Oliwia Skowron, Daria Oracz, Emilia Kurek, Oliwia Król, Ola Giłka oraz Katarzyna Nieczaj. Warto zaznaczyć, że 4 miejsce dziewcząt w tym turnieju, to jeden z większych sukcesów sportowych szkoły w ostatnich latach.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.