Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

5 listopada w hali „Stara Ślusarnia” w Szczecinku rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szczecinek w drużynowym tenisie stołowym rocznika 2005-2006 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Szczecinku. Kolejny bardzo dobry występ zanotowali nasi uczniowie.
  Wśród dziewcząt nasza drużyna w składzie: Katarzyna Kowalczyk i Malwina Zajączkowska była niepokonana aż do występu finałowego pokonując po drodze SP 6 Szczecinek 3:0 i SP Juchowo również 3:0.

Dopiero w meczu o 1 miejsce przytrafiła się porażka –  Kasię i Malwinę pokonała szczecinecka „siódemka”. Tym samym nasze dziewczyny zdobyły tytuł v-ce Mistrzyń Powiatu za co otrzymały srebrne medale.

     W zawodach tych wystartowali też nasi chłopcy w składzie: Paweł Norkowski, Jakub Gumienny oraz Łukasz Wrześniewski. Ich występ był również bardzo udany. W pierwszym meczu wygrali z SP 6 II Szczecinek 3:2, potem pokonali 3:0 SP 7 II Szczecinek. W meczu o awans do scisłego finału nasi chłopcy po bardzo zaciętym pojedynku przegrali 2:3 z SP 6 I Szczecinek. Na zakończenie turnieju  w równie wyrównanym pojedynku o III miejsce nasi zawodnicy przegrali 2:3 z SP 7 I Szczecinek. Do brązowych medali naszym zabrakło dosłownie kilku punktów.

     Gratulacje dla naszych zawodniczek i zawodników !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.