Ślubowanie 2019

11 października 2019r. w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Tego dnia odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy I. Na początku apelu pani dyrektor Dorota Brateus przywitała pierwszaków, ich rodziców, uczniów oraz nauczycieli. Najmłodszym uczniom życzyła samych piątek i sukcesów w szkole, a rodzicom cierpliwości i wytrwałości. Potem zaprosiła na część artystyczną, którą na ten dzień przygotowali uczniowie klasy I oraz drugoklasiści.

Podczas występu wysłuchaliśmy wierszy i piosenek o szkole oraz obejrzeliśmy prezentację przedstawiającą naszych pierwszoklasistów w szkole.

Po części artystycznej nastąpił uroczysty moment pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrym Polakiem, wzorowym uczniem, wspaniałym kolegą i dobrym dzieckiem. Potem aktu pasowania dokonała pani dyrektor.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkie upominki oraz prezenty od ósmoklasistów. Po złożeniu ślubowania pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.