Witaj szkoło!

2 września 2019r. o 8.30 zabrzmiał w naszej szkole pierwszy dzwonek, który rozpoczął rok szkolny 2019/2020. Na uroczystym apelu pani dyrektor Dorota Brateus serdecznie przywitała wszystkich zebranych, a zwłaszcza dzieci, które po raz pierwszy przyszły do szkoły i rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym. Życzyła wszystkim uczniom dobrych wyników w nauce, samych piątek i szóstek, a nauczycielom i rodzicom – cierpliwości, wytrwałości oraz dobrej współpracy.

Potem  pani dyrektor przedstawiła wychowawców oraz nauczycieli, którzy będą pracowali w naszej szkole. Udanego roku i wytrwałości w dążeniu do celu życzył wszystkim uczniom i pracownikom szkoły ksiądz Piotr Domaros, który był gościem na pierwszej szkolnej uroczystości. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami, podczas których uczniowie zapoznali się z planem zajęć na kolejne dni.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie udany i nie zabraknie w nim ciekawych wydarzeń.

POWODZENIA!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.