Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019r. to dzień zakończenia roku szkolnego. Ten dzień jest bardzo ważny dla każdego ucznia, a wyjątkowo ważny dla uczniów klasy VIII, ponieważ dzisiaj otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Uroczysty apel rozpoczął się o godzinie 8.30. Pani dyrektor Dorota Brateus serdecznie powitała uczniów, rodziców oraz księdza proboszcza Piotra Domarosa. Następnie wręczono świadectwa, wyróżnienia i nagrody. Na początku pamiątkowe dyplomy odebrały dzieci z oddziału przedszkolnego. Następnie wyróżniono najlepszych uczniów z klas I- III.

Potem świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie z klas IV- VII. W tym roku najlepsze wyniki w nauce osiągnęli: Jakub Gurzyński z klasy IV, Oliwia Skowron z klasy V, Alicja Mariańska i Emilia Kurek z klasy VI oraz Jakub Gumienny z klasy VII. Następnie swoje świadectwa i nagrody odebrali ósmoklasiści. Najlepszą uczennicą, która otrzymała świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem, okazała się Wiktoria Bąk. Nagrody przyznano także za postępy w nauce, wzorową frekwencję, pracę w samorządzie szkolnym. Wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy i najaktywniejsi członkowie szkolnego koła turystycznego. Listy gratulacyjne oraz podziękowania otrzymali rodzice.

Po części oficjalnej nadszedł czas pożegnania klasy VIII. Najpierw wystąpili siódmoklasiści, którzy w piękny sposób podziękowali ósmoklasistom za wspólnie spędzone chwile. Przygotowali też zabawną prezentację przedstawiającą naszych uczniów w przyszłości.

Potem po raz ostatni wystąpili absolwenci. Przygotowali ciekawy program artystyczny, w którym przedstawili scenkę z życia klasy, zaśpiewali wzruszające piosenki i brawurowo zatańczyli poloneza. Na zakończenie czekała na nich niespodzianka- film o nich, o absolwentach. Trudno było ukryć wzruszenie nie tylko uczniom, ale i nam – nauczycielom i rodzicom. Te wspólnie przeżyte lata sprawiły, że staliśmy się przyjaciółmi, których  na zawsze połączą wspomnienia. Będziemy wspominać sukcesy i porażki, chwile wesołe i smutne.

Życzymy naszym absolwentom, by wszystkie ich marzenia się spełniły, by zrealizowali swoje plany, by byli szczęśliwi.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.