Mistrzostwa Gminy Szczecinek w Parsęcku

We wtorek 26 marca 2019r. na boisku w Parsęcku odbyły się Mistrzostwa Gminy Szczecinek w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach tych udział wzięły reprezentacje szkół  podstawowych z Gwdy Wielkiej,  Turowa, Wierzchowa, Żółtnicy i Parsęcka. Biegi były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2006 – 2007 oraz 2008 i młodsi. W obu grupach naszą szkołę reprezentowały dziewczęta.
Najbliżej medalu była  Oliwia Skowron, która w   grupie młodszej zajęła 4 miejsce. W tej samej grupie 8 była Martyna Wudarczyk. Najmłodszymi zawodniczkami tego biegu były uczennice 2 klasy: Oliwia Matwiejczuk i Oliwia Nędzi. Obie dziewczynki walczyły bardzo dzielnie skutecznie rywalizując z dziewczynkami starszymi o 2 lata. Dzięki bardzo dobrej postawie całej czwórki w podsumowaniu drużynowym nasza szkoła zajęła 3 miejsce.

W grupie starszej  najlepszą z naszych uczennic była Malwina Zajączkowska, która zajęła 7 lokatę. Daria Oracz, Emilka Kurek i Katarzyna Kowalczyk zajęły dalsze miejsca. Drużynowo w tej grupie nasze zawodniczki zajęły miejsce 4.
Wszystkim wymienionym należą się ogromne gratulacje, ponieważ zawody odbyły się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnym wietrze.
Zawody zorganizował i przeprowadził jako sędzia główny Jacek Słowiński

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.