Bal karnawałowy

W ostatnim dniu nauki przed feriami zimowymi w naszej szkole zorganizowano bal karnawałowy. Ta impreza jest szczególnie lubiana przez uczniów, ponieważ to bal przebierańców. W tym roku na zabawie pojawiły się królewny, wróżki, kotki, motylki. Nie zabrakło także pirata, kowboja czy żołnierza.  Przebrania były tak ciekawe, że o wyborze królowej i króla balu zadecydował konkurs.

Wśród chłopców zwyciężył siódmoklasista Daniel, a najlepszą z dziewcząt okazała się Martynka z klasy IV. I to właśnie im przypadły tytuły króla i królowej balu. W czasie imprezy przeprowadzono jeszcze inne konkursy, bo uczniowie bardzo lubią zmagania sprawnościowe.

Zabawa karnawałowa była udana i pokazała, że świetnie potrafimy się bawić. Była to też ostatnia impreza w I semestrze. A ponieważ skończył się semestr, warto podsumować wyniki współzawodnictwa w klasach IV- VIII. W rywalizacji zwyciężyli piątoklasiści. Na drugim miejscu znaleźli się szóstoklasiści. Trzecie miejsce przypadło klasie czwartej i ósmej, a czwarte- siódmej. Należy wspomnieć, że na ogólny wynik klasy składają się: średnia ocen klasy, frekwencja i oceny z zachowania.

Tradycyjnie też na koniec pierwszego semestru przyznawany jest tytuł Mistrza Kultury Osobistej.  W tym roku szkolnym tytuł ten otrzymali: Julia Kozub z klasy II, Martyna Bugajska z klasy III, Oliwia Skowron z klasy V, Szymon Matwiejczuk z klasy III oraz Kacper Budzisz z klasy VII. Dyplomy i nagrody zostały wręczone laureatom podczas zabawy karnawałowej. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.  

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.