V – ce mistrzynie Powiatu Szczecinek w tenisie stołowym!!!

5 grudnia 2018r. w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecinek w dużynowym tenisie stołowym rocznika 2006 i młodszych. W zawodach starowały najlepsze drużyny wyłonione w swoich eliminacjach z gminy Barwice, Borne, Biały Bór, miasta Szczecinka oraz Gminy Szczecinek. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna tenisistek z Parsęcka. Nasze zawodniczki grając w składzie Daria Oracz, Emilia Kurek i Malwina Zajączkowska wywalczyły tytuły v – ce Mistrzyń Powiatu Szczecinek oraz srebrne medale zajmując 2 lokatę.  W rywalizacji chłopców nasza drużyna  Paweł Norkowski i Jakub Gumienny zajęła 6 miejsce. Zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe Szczecinek a przeprowadził jako sędzia główny Jacek Słowiński.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.