Medale naszych uczniów w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym!!!

28 listopada 2018r. w Żółtnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Szczecinek w tenisie stołowymrocznika 2006 i młodszych. Bardzo dobry występ zanotowali nasi uczniowie. Na 6 medali do zdobycia zawodnicy naszej szkoły zdobyli 5. Tenisistki z Parsęcka zdominowały rywalizację dziewcząt zdobywając wszystkie medale. Daria Oracz zwyciężyła, Emilia Kurek była 2 a Malwina Zajączkowska wywalczyła 3 lokatę. Ponadto 5 miejsce zajęła Katarzyna Kowalczyk a 6 Oliwia Skowron. Rywalizacja chłopców to podwójne zwycięstwo naszych uczniów: wygrał Paweł Norkowski a 2 był Jakub Gumienny. Ponadto 7 miejsce zajął Michał Miszczuk, 11 Oskar Wasylik a 12 Bartosz Sobol. Daria Oracz i Paweł Norkowski oprócz dyplomów i medali otrzymali za zwycięstwo mistrzowskie puchary. Zawody zorganizował i przeprowadził jako sędzia główny Jacek Słowiński

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.