Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to popularne święto, które obchodzone jest w Polsce 30 września. W tym roku święto wypadło w niedzielę. Nie przeszkodziło to dziewczynom z naszej szkoły, które postanowiły już w piątek złożyć chłopcom życzenia. Specjalnie na ten dzień uczennice ze szkolnego koła teatralnego przygotowały apel. Uznały, że to dobra okazja, by porozmawiać o kolegach, o ich wadach i zaletach. Temat okazał się ciekawy, a uwagi o chłopcach trafne. Po rozmowie przyszedł czas na piosenkę. Dziewczyny zaśpiewały piosenki disco polo, ale ze zmienionymi tekstami i wyszła z tego zabawna wiązanka przebojów o naszych uczniach. Po części artystycznej ogłoszono wyniki konkursu na najsympatyczniejszych chłopców w klasach I- VIII, a na zakończenie spotkania wszyscy chłopcy otrzymali słodkie upominki.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.