TRZECIA EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU ,,MAM TALENT”

15 czerwca w naszej szkole odbyła się III edycja konkursu ,,Mam talent”. Do udziału w konkursie zgłosiły się zespoły i  wykonawcy indywidualni. W tym roku publiczność mogła podziwiać przede wszystkim występy akrobatyczne i muzyczne. Prezentacje były niezwykle interesujące. Niektóre wzruszały, inne rozbawiały. Po występach przyszedł czas na ocenę.

Wśród zwycięzców znalazły się Zuzanna Sawka z klasy IV,  Alicja Mariańska z klasy V oraz zespół wokalny w składzie: Julia Hawran, Hania Dzwonek i Kasia Nieczaj. Nagrodzone uczennice otrzymały dyplomy i nagrody.

Kolejna edycja naszego szkolnego konkursu potwierdziła, że jest wielu utalentowanych uczniów, spośród których niezwykle trudno wybrać tego najlepszego.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.