PIOSENKA DO NIEBA….

13 czerwca w Gwdzie Wielkiej odbył się I Przegląd Piosenki Polskiej ,, Wyśpiewać Integrację”. Piosenka do nieba… Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Julia Hawran, Hania Dzwonek, Ola Giłka, Emilka Kurek, Ala Mariańska i Daria Oracz. Uczennice do występu przygotowała pani Grażyna Adaśko. W tym roku tematem przeglądu były piosenki religijne. Uczennice zaśpiewały dwa utwory: ,,Chcemy słuchać Cię” oraz ,,Niebo jest w sercu mym”.

 Ich wykonanie bardzo się podobało i zespół otrzymał wielkie brawa. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze. Nie zabrakło pysznego poczęstunku.

Przegląd był dobrą okazją integracji z osobami niepełnosprawnymi. To bardzo interesująca inicjatywa. Cieszy fakt, że będzie to impreza cykliczna, która pozwoli aktywizować młodzież szkolną w lokalnym środowisku. Na pewno nie zabraknie naszych uczniów w kolejnych edycjach przeglądu.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.