Medale naszych piłkarzy !!!

11 czerwca  na boisku Szkoły Podstawowej w Żółtnicy rozegrano Mistrzostwa Gminy Szczecinek w mini piłce nożnej. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych urodzeni w roku 2008 i młodsi z Gwdy Wielkiej, Parsęcka, Wierzchowa oraz Żółtnicy. Młodzi adepci piłki nożnej rozegrali ciekawy turniej, pokazali bardzo duże zaangażowanie, walkę do upadłego oraz niemałe już umiejętności.

    Po rozegraniu meczów eliminacyjnych przyszedł czas na finały. W meczu  finałowym zawodnicy SP Żółtnica pokonali przeciwników z SP Wierzchowo 5 : 0 i zajęli 1 miejsce. W meczu o 3 miejsce po bardzo zaciętym pojedynku SP Parsęcko pokonała SP Gwda Wielka 3 : 2 zdobywając zwycięską bramkę w ostatnich sekundach gry.

   III miejsce, puchar, nagrodę i brązowe medale wywalczyli: Oliwia Skowron, Oskar Wasylik, Szymon Ziółkowski, Waldemar Mieczaj, Szymon Matwiejczuk, Jakub Gurzyński i Bartek Małek.

    Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn. W drużynie z Parsęcka nagrodę indywidualną otrzymał Oskar Wasylik.

G R A T U L A C J E !!! 

info/foto Słowiński Jacek      

ORGANIZATOR

 Słowiński Jacek

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.