RODZINA TO MY – DZIEŃ RODZINY W NASZEJ SZKOLE

             29 maja naszą szkołę odwiedzili rodzice. Zostali zaproszeni, by wspólnie z dziećmi świętować trzy ważne uroczystości – Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Niespodzianką przygotowaną specjalnie dla rodziców były występy. Podczas części artystycznej dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Uczennice z koła tanecznego zaprezentowały układy taneczne, a dziewczyny z koła teatralnego przedstawiły nową wersję bajki o Jasiu i Małgosi. Nie zabrakło również upominków dla rodziców. Po części artystycznej rozpoczęły się zawody sportowe. Każdy mógł się sprawdzić w wyścigach, biegu na czas czy slalomie z piłką. Rodzice chętnie włączyli się do zabawy i starali się wypaść jak najlepiej. Było zabawnie i wesoło. Po zawodach sportowych dzieci otrzymały nagrody i upominki oraz słodki poczęstunek. W trakcie tego rodzinnego spotkania były dodatkowe atrakcje, które bardzo się podobały. Był dmuchany zamek, wata cukrowa i niespodziewani goście – Shrek i Fiona, z którymi chętnie robiono sobie zdjęcia.

            Dzień Rodziny minął w przyjemnej atmosferze. Pogoda i humory dopisały. Spotkanie było świetną okazją do wspólnej zabawy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.