TEATR SHOW

14 grudnia nasi uczniowie wybrali się do Szczecinka do Kina ,,Wolność”. Tam mieli okazję uczestniczyć w Interaktywnym Widowisku Telewizyjnym. Uczniowie z klas I- IV podczas widowiska ,,Szewczyk Dratewka na planie filmowym” poznali tajniki realizacji obrazu, zobaczyli, jak pracuje ekipa filmowa, czyli operator kamery, realizator obrazu, dźwiękowiec i aktorzy. Największą  atrakcją był jednak występ przed kamerą w roli bajkowych bohaterów. Podczas takiej zabawy uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy nagrywający film dla dzieci w studiu telewizyjnym.

,,Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych” to tytuł widowiska, w którym uczestniczyli uczniowie z klas V- VII. Mieli oni okazję zobaczyć kulisy produkcji teledysków i nagrać taki teledysk do utworu młodego piosenkarza- Bartka. Emocje wzbudziły występy przed publicznością. Wśród występujących pojawili się także nasi uczniowie, których mogliśmy podziwiać na dużym ekranie. Warto było, mimo wielkiej tremy, zaprezentować wszystkim swój talent.

Teraz niecierpliwie czekamy na nagrania, które za kilka tygodni trafią do szkoły. Będzie można obejrzeć i ocenić swój występ sceniczny.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.