MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia  mieliśmy okazję obejrzeć w naszej szkole przedstawienie pt. „Dziadek do orzechów” zaprezentowane przez artystów z Teatru Duet. Spektakl był baśniową opowieścią o przygodach małej Klary. Na Święta Bożego Narodzenia dziewczynka otrzymała lalkę-dziadka do orzechów i od tej pory zaczynają się niezwykłe wydarzenia. O północy w jej pokoju ożywają zabawki, które toczą walkę z myszami. Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali wydarzenia rozgrywające się na scenie. Mieli też okazję pobawić się w aktorów, ponieważ podczas przedstawienia artyści aktywizowali uczniów, przydzielając im role, które mieli odegrać przed publicznością. Spektakl ,,Dziadek do Orzechów” okazał się opowieścią ciekawą, pełną dynamizmu i niesamowitości.

Po przedstawieniu uczniów czekała kolejna niespodzianka. Do szkoły przybył bowiem św. Mikołaj i wręczył dzieciom paczki. Uczniowie chętnie recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, by podziękować za podarunki. Mogli też zrobić sobie zdjęcie z niezwykłym gościem. 

Wszyscy byli zadowoleni z prezentów. To był dzień pełen radości i niespodzianek.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.