TENISISTKI STOŁOWE NA MEDAL!!!

29 listopada w Gwdzie Wielkiej  odbyły się Mistrzostwa Gminy Szczecinek w tenisie stołowym. W zawodach wystąpili zawodnicy szkół podstawowych w Wierzchowa, Sporego, Gwdy Wielkiej, Żółtnicy, Turowa i Parsęcka. Mistrzostwa odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych 2005 i młodsi oraz 2002 – 2004. Nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze, zdobywając kilka medali oraz jeden puchar.

Najlepiej zaprezentowała się Martyna Karlińska, która w kategorii dziewcząt młodszych zdobyła tytuł Mistrzyni Gminy. Otrzymała za to puchar, zloty medal, dyplom oraz upominek. Bardzo dobrze wypadła Malwina Zajączkowska, która w tej samej kategorii zajęła 2 miejsce i zdobyła tytuł v-ce mistrzyni oraz srebrny medal. Na bardzo dobrym 5 miejscu zawody ukończyła nasz najmłodsza zawodniczka Emilia Kurek. W tej grupie startowała jeszcze Katarzyna Kowalczyk, która zajęła 9 miejsce.

W kategorii dziewcząt starszych mieliśmy jedną reprezentantkę Małgorzatę Nędzi, która zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal.

W grupie chłopców młodszych nie zdobyliśmy medali. Nasi chłopcy walczyli dzielnie, a do podium zabrakło bardzo, bardzo mało. Na 4 miejscu zawody ukończył Jakub Gumienny, 6 był Paweł Norkowski, 7 miejsce zajął Łukasz Wrześniewski a 9 Paweł Hołubek.

Zawody zorganizował i przeprowadził jako sędzia główny Jacek Słowiński.