OTRZĘSINY CZWARTOKLASISTÓW

Od kilku lat w naszej szkole samorząd szkolny organizuje otrzęsiny dla klasy IV. Nie mogło więc takiej uroczystości zabraknąć w tym roku szkolnym. Impreza odbyła się 30 listopada.

Na początku czwartoklasiści złożyli uroczystą przysięgę. Potem mieli do wykonania kilka zadań. Pierwszym sprawdzianem był tor przeszkód. Uczniowie musieli jak najszybciej przebiec wyznaczoną trasę, trzymając kubek z mlekiem. W następnej konkurencji uczennica z zawiązanymi oczami karmiła swojego kolegę. Ważną rolę w tym zadaniu odegrała wychowawczyni klasy IV, pani Anna Przysiecka, która udzielała wskazówek. Następna próbą było przelewanie mleka z miseczki do miseczki. I z tym zadaniem czwartoklasiści świetnie sobie poradzili. Kolejną konkurencją było namalowanie portretu kota. Prace były ciekawe, więc w nagrodę uczniowie otrzymali koci makijaż. Na zakończenie zaśpiewali piosenkę ,,Wlazł kotek na płotek”. 

Nasi czwartoklasiści doskonale wykonali wszystkie zadania. Spisali się znakomicie, więc zasłużyli na miano uczniów Szkoły Podstawowej w Parsęcku. 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.