ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W NASZEJ SZKOLE

25 października o godz. 10 przed szkołą w Parsęcku pojawiła się straż pożarna. Jej przybycie mogło wzbudzić zaniepokojenie wśród mieszkańców, którzy akurat tamtędy przechodzili. Okazało się, że dzieciom nic nie grozi, a w szkole przeprowadzane są ćwiczenia przeciwpożarowe. Odbywają się one w czasie zajęć, gdy w budynku przebywają uczniowie i pracownicy szkoły. Po próbnym alarmie uczniowie mieli okazję spotkać się ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej ze Szczecinka, którzy zaprezentowali im sprzęt ratowniczo- gaśniczy i ostrzegali przed zagrożeniami.

Organizowanie ćwiczeń przeciwpożarowych jest  bardzo ważne. Należy bowiem  pamiętać, że takie alarmy są przeprowadzane w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.