Mistrzostwa Gminy Szczecinek w drużynowych biegach przełajowych

19.10.2017r. na boisku w Parsęcku odbyły się Mistrzostwa Gminy Szczecinek w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych w Wierzchowa, Sporego, Żółtnicy, Turowa i Parsęcka. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy: rocznik 2005 – 2006 na dystansie 950m, oraz 2007 i młodsi – dystans 650m.. Zawodnicy dzielnie i ambitnie walczyli na trasie biegu, a na zakończenie najlepsi zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

    Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie zdobywając kilka medali i jeden puchar. W grupie dziewcząt młodszych brązowy medal zdobyła Emilia Kurek, 4 miejsce wywalczyła Oliwia Skowron a 6 była Daria Oracz. Wśród dziewcząt starszych brązowy medal zdobyła Malwina Zajączkowska, 5 miejsce wywalczyła Martyna Karlińska a 8 była Julia Kurek. W kategorii chłopców młodszych brązowy medal wywalczył Michał Miszczuk. Wśród chłopców starszych bardzo dobre 4 miejsce zajął Paweł Hołubek.

   Drużyna dziewcząt młodszych (rocznik 2007 i młodsze) w składzie: Emilia Kurek, Oliwia Skowron, Daria Oracz i Oliwia Król okazała się najlepsza i zdobyła tytuł Mistrzyń Gminy Szczecinek. Dziewczęta zajmując 1 miejsce zdobyły  dla szkoły dyplom i puchar.

    Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

  Nadzór medyczny nad imprezą sprawowała Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED. Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Parsęcku Jacek Słowiński.

 

Info/foto: Słowiński Jacek

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.