RODZINNE ŚWIĘTOWANIE W PARSĘCKU

1 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Dnia Rodziny. Ten czerwcowy dzień jest świętem wszystkich dzieci, ale w maju obchodziliśmy Dzień Mamy, a przed nami 23 czerwca Dzień Ojca, więc postanowiliśmy połączyć te trzy ważne wydarzenia i  zorganizować Święto Rodziny. Na spotkanie licznie przybyli rodzice. W pierwszej części mieli okazję obejrzeć część artystyczną przygotowaną specjalnie dla nich. Dzieci wierszem i piosenką podziękowały rodzicom za ich troskę i serce. Uczniowie z koła tanecznego umilili czas swoim występem. Potem były laurki, życzenia i uściski. Nie zabrakło słodkich upominków dla dzieci i dorosłych.

Po występach zaproszono wszystkich do udziału w konkursach sportowych. Rodzice naszych najmłodszych  dzieci chętnie uczestniczyli w zawodach, więc po chwili na boisku zrobiło się gwarno i wesoło. Rywalizacja była zacięta. Rodzice z poświęceniem wykonywali trudne zadania, a dzieci dodawały im otuchy, gdy mamie lub tacie coś nie wychodziło. Obserwując wyścigi drużyn, można było zauważyć, ze ta wspólna zabawa sprawiła wszystkim wielką przyjemność. W tym samym czasie uczniowie z klas IV- VI rywalizowali w konkurencjach sportowych przygotowanych specjalnie dla nich. Był tor przeszkód, skoki w worku, bieg z piłkami czy slalom z kijem hokejowym. Uczniowie dopingowani przez rodziców i kolegów ambitnie wykonywali zadania, by uzyskać jak najlepsze rezultaty. Było zabawnie i milo. Po konkurencjach sportowych dzieci otrzymały nagrody i upominki. Potem przy ognisku można było zjeść kiełbaski i porozmawiać.

Dla naszych uczniów był to wspaniały dzień. Dorośli z pewnością też się dobrze bawili i mieli okazję znów przez chwilę poczuć się dziećmi.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.