NASZA SZKOŁA ZWYCIĘZCĄ KONKURSU ,,ODBLASK- ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”

 Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku oraz Szczecinecka Fundacja na rzecz Osób Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych to organizatorzy konkursu ,,Odblask- świeć przykładem”. Głównym celem tej akcji, skierowanej do szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu szczecineckiego, było propagowanie noszenia odblasków przez uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły. Zadanie, które należało wykonać, polegało na noszeniu elementów odblaskowych w miejscu widocznym dla innych uczestników ruchu. Jury konkursu oceniało, jaki procent osób przybywający do szkoły ma odblaski. Każda szkoła była oceniana tylko raz i nie była powiadamiana o terminie oceny. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce  6 maja podczas finału Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Okazało się, że nasza szkoła jest najlepszą szkołą spośród wszystkich uczestników konkursu. Za zajęcie I miejsca  otrzymaliśmy nagrodę pieniężną.

Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się osiągnąć sukces i wygrać konkurs, ale zyskaliśmy coś jeszcze. Nasi uczniowie noszą elementy odblaskowe i inspirują do tego innych, bo wiedzą, że dzięki temu mogą czuć się bezpieczniej.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.