PORANEK WIELKANOCNY

Już od kilku lat przed Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole organizowane jest świąteczne spotkanie. Zgodnie z tą tradycją, 10 kwietnia zaproszono gości i rodziców na Poranek Wielkanocny. Na początku spotkania głos zabrała Pani Dyrektor Dorota  Brateus. Podziękowała przybyłym, którzy w przedświątecznym okresie znaleźli chwilę, by spędzić z nami czas i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Potem na scenie pojawili się uczniowie, przygotowani przez panią Ewę Lewandowską, którzy zaprezentowali inscenizację,, Radosne Święta”. Kolejni występujący przypominali zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą. Recytatorzy prezentowali  wiersze związane ze świętami, a szkolny chór ubarwił występ piosenkami. Na scenie pojawili się też dyngusiarze, a ich występ, podczas którego nie zabrakło polewania wodą, rozweselił publiczność. Po części artystycznej czekała na wszystkich słodka niespodzianka. Można było spróbować pysznych ciast, które upiekli, specjalnie na tę okazję, rodzice naszych uczniów.

Nasze tradycyjne przedświąteczne spotkanie jest dobrą formą integracji i z pewnością chwilą wytchnienia od codziennego zabiegania.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.