PIERWSZY SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2016/ 2017 ZA NAMI

31 stycznia w naszej szkole odbył się apel, podczas którego podsumowano wyniki współzawodnictwa w klasach IV- VI, wyróżniono najlepszych uczniów oraz nagrodzono tych, którzy zdobyli tytuł Mistrza Kultury Osobistej.

Rywalizacja między klasami IV- VI zakończyła się zwycięstwem szóstoklasistów, którzy otrzymali puchar. Na drugim miejscu znaleźli się czwartoklasiści, którzy zdobyli niewiele mniej punktów niż klasa VI. Trzecie miejsce przypadło klasie piątej. Już teraz widać, że podsumowanie na koniec roku zapowiada się bardzo ciekawie. Warto nadmienić, że na ogólny wynik klasy składają się: średnia ocen klasy, frekwencja i oceny z zachowania. 

Podczas apelu wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie z poszczególnych klas.

Klasa I- Martyna Bugajska , Daria Jeszke

Klasa II- Jakub Gurzyński, Nadia Szpanelewska, Szymon Ziółkowski

Klasa III- Oliwia Skowron, Michał Miszczuk, Oliwia Król, Alan Wiktorowicz

Klasa IV- Emilia Kurek (średnia 5,09, zachowanie wzorowe), Aleksandra Giłka ( 4,72; wzorowe), Alicja Mariańska ( 4,72; wzorowe)

Klasa V- Jakub Gumienny ( średnia 5,0 zach. wzorowe), Katarzyna Kowalczyk (4,45; bardzo dobre),

Klasa VI- Wiktoria Bąk ( 5,0; wzorowe), Weronika Wrotkowska (4,63; dobre), Julia Kurek ( 4,45; bardzo dobre).

Podczas apelu poznaliśmy też zwycięzców konkursu o  tytuł Mistrza Kultury Osobistej. W tym roku szkolnym tytuł ten otrzymali: Martyna Bugajska z klasy I, Martyna Karlińska z klasy VI, Michał Miszczuk z klasy III oraz Kacper Budzisz z klasy V.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Przed nami II semestr, więc od razu bierzmy się do pracy, by oceny na świadectwach były jak najlepsze. 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.