Sukcesy w tenisie stołowym

22 listopada w Turowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szczecinek w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowli się nasi uczniowie. Wśród dziewcząt zwyciężyła Małgorzata Nędzi, która otrzymała dyplom, puchar i złoty medal, druga była Martyna Karlińska zdobywając srebrny medal. Tuż za podium na czwartej pozycji znalazła się Malwina Zajączkowska, a dobre 7 miejsce zajęła Katarzyna Kowalczyk. W klasyfikacji drużynowej nasze dziewczeta zajęły dwa pierwsze miejsca, zdobywając awans do zawodów powiatowych. Wśród chłopców najlepszy z naszej szkoły był Mateusz Wrześniewski, który zajął 6 lokatę. Pozostali chłopcy dzielnie walczyli, ale zajęli dalsze miejsca.  W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli miejsce III, a druga drużyna była 7.