ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW I DZIEŃ NAUCZYCIELA W PARSĘCKU

13 października był dla naszej szkolnej społeczności bardzo ważnym dniem. W tym  bowiem czasie odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów oraz uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela. Część artystyczną rozpoczęli najmłodsi. Uczniowie z klasy pierwszej chcieli pokazać, jak wielu rzeczy od września się nauczyli. Przechodzili próby śpiewu i recytacji, z którymi świetnie sobie poradzili. Udowodnili też zebranym, że wiedzą, jak należy się w szkole zachować, czego nie wolno robić i jakim trzeba być uczniem. Potem złożyli uroczyste ślubowanie i przez Panią Dyrektor Dorotę Brateus, która jest ich wychowawczynią, zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.Po pasowaniu otrzymali piękne prezenty od Rady Rodziców i szóstoklasistów. Potem na scenie pojawili się uczniowie z klasy III, którzy przygotowali niespodziankę. Zaprosili widzów na Szkolną Galę Oskarową, podczas której ogłosili laureatów w różnych kategoriach.  Nauczyciele i pracownicy szkoły zostali uhonorowani w różnych ciekawych kategoriach, których nie sposób wyliczyć. Tytuły laureatów wywoływały uśmiechy na twarzach nominowanych i salwy śmiechu wśród publiczności. Jak na galę przystało, nie zabrakło dyplomów i upominków. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za ich codzienną pracę oraz życzyła wytrwałości i sukcesów. Następnie wręczyła Nagrody Dyrektora. Wyróżnieni zostali: Mariola Jasińska, Zofia Konieczna, Zofia Kosakowska, Ewa Lewandowska, Krystyna Cebulska, Violetta Lewicka, Emilia Pabian i Michał Wilchowski. Nagrodą Wójta Gminy Szczecinek została uhonorowana Małgorzata Grondys.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.