ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PARSĘCKU

24 czerwca był w tym roku szkolnym dniem szczególnie wyczekiwanym, zwłaszcza  przez uczniów i to nie tylko naszej szkoły. Tego bowiem dnia kończy się rok szkolny, a zaczynają wakacje.

Na uroczystym apelu, na który przybyli rodzice oraz ksiądz proboszcz Piotr Domaros, wręczono świadectwa, wyróżnienia i nagrody. Na początku pamiątkowe dyplomy odebrały dzieci z oddziału przedszkolnego. Następnie wyróżniono najlepszych uczniów z klas I- III. Potem świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie z klas IV- VI. W tym roku najlepsze wyniki w nauce osiągnęli: Jakub Gumienny z klasy IV oraz Wiktoria Bąk i Wiktoria Bieszk z klasy V. Nagrody przyznano także za postępy w nauce, wzorową frekwencję, pracę w samorządzie szkolnym. Wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy. Podziękowania otrzymali rodzice, którzy w ciągu roku pomagali szkole.

Ten dzień to także czas pożegnania z klasą szóstą. Uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Po części oficjalnej szóstoklasistów pożegnała klasa V, a potem po raz ostatni wystąpili absolwenci. Przygotowali ciekawy program artystyczny i zaskoczyli wszystkich układem tanecznym. Wśród uśmiechów nie zabrakło także ukradkiem ocieranych łez, bo to przecież koniec pewnej historii, a zarazem początek kolejnej szkolnej przygody. Po apelu uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, a potem uśmiechnięci opuścili mury szkoły, by udać się na wymarzone wakacje.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.