Gminny turniej piłki nożnej dzieci urodzonych 2006 i młodszych

W środę 8-go czerwca na boisku w Turowie odbył się  gminny turniej piłki nożnej dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych. Udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z Gwdy Wielkiej, Parsęcka, Turowa, Wierzchowa i Żółtnicy. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, każda ze szkół zagrała po 4 mecze trwające po 10 minut. Dzieci grały bardzo ambitnie, włożyły w turniej dużo ambicji i wysiłku. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Gumienny – bramkarz, oraz Paweł Norkowski, Igor Skrzeczewski, Michał Miszczuk, Oskar Wasylik, Waldemar Mieczaj, Maks Górecki oraz Alan Wiktorowicz.

Wyniki naszej szkoły:

Parsęcko – Gwda Wielka  0:2

Parsęcko – Żółtnica 1:0

Parsęcko – Wierzchowo 0:0

Turowo – Parsęcko 6:0

Ostateczna kolejność:

  1. SP Turowo
  2. SP Gwda Wielka
  3. SP Parsęcko
  4. SP Wierzchowo
  5. SP Żółtnica

 

Najlepszym bramkarzem zawodów został Jakub Bugaj – SP Turowo a  najlepszym zawodnikiem Dominik Skowron – SP Gwda Wielka. Ponadto wybrano najlepszych zawodników poszczególnych  zespołów: SP Turowo – Kacper Rutkiewicz, SP Gwda Wielka – Paweł Sobecki, SP Parsęcko – Paweł Norkowski, SP Wierzchowo – Szymon Bernard, SP Żółtnica – Bartek Klemiec.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.