GMINNY KONKURS ,,NASZA GMINA – NASZ DOM”

W gminnym konkursie ,,Nasza gmina- nasz dom” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Turowie reprezentował nas zespół w składzie: Wiktoria Bąk, Wiktoria Bieszk, Martyna Karlińska. Konkurs składał się z trzech części. W pierwszej szkoły przedstawiały przygotowaną wcześniej prezentację promującą gminę Szczecinek. Naszą pracę przygotowali Jakub Wierzbicki i Jagoda Dolat z klasy VI. Część druga wymagała rozwiązania testu, który sprawdzał wiedzę o gminie. W tej konkurencji reprezentowała nas Wiktoria Bieszk. Ostatnie zadanie, dla całej drużyny, polegało na narysowaniu zabytków znajdujących się w gminie. Suma poszczególnych części decydowała o końcowym wyniku. Nasza drużyna spisała się świetnie, zdobywając II miejsce. Uczennice otrzymały książki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.