Sprawozdanie z gminnego turnieju sportowo – rekreacyjnego

18.05.2016r. w hali sportowej w Turowie rozegrano gminny turniej rekreacyjno – sportowy. W imprezie udział wzięły 9-osobowe reprezentacje dzieci  urodzonych w roku 2006 i młodsze z gminnych szkół podstawowych z Gwdy Wielkiej, Parsęcka, Sporego, Turowa, Wierzchowa oraz z Żółtnicy. Celem zawodów była przede wszystkim fajna i bezpieczna zabawa. Turniej przeprowadzono w formie wyścigów rzędów lub zadania w grupie. Było 10  bardzo różnych konkurencji wymagających od uczestników wszechstronnego przygotowania fizycznego. Wszystkie dzieci doskonale się bawiły, a jednocześnie poznawały nowe tajniki sportowej rywalizacji w duchu fair-play. Kiedy rywalizacja dobiegła końca, to  wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni  czekali na podsumowanie. Po podliczeniu punktów wręczono puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Każde dziecko startujące w zawodach otrzymało okolicznościową plakietkę oraz drobny upominek. Kolejność szkół była następująca:

 

  1. SP Turowo
  2. SP Gwda Wielka
  3. SP Żółtnica
  4. SP Wierzchowo
  5. SP Parsęcko
  6. SP Spore

 

Opiekę medyczną zapewniła Ochotnicza Grupa Medyczna TADMED.  Sędzią głównym turnieju był Leszek Turkowski, który przygotował halę sportową  tak, że gwarantowała bezpieczeństwo wszystkim  uczestnikom oraz  bardzo sprawnie przeprowadził całe zawody.

Turowo 18.05.2016r.                                                                         ORGANIZATOR: Jacek Słowiński

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.