TYDZIEŃ KULTURY

Tradycyjnie od kilku lat w szkole w Parsęcku organizowany jest Tydzień Kultury, podczas którego dzieje się wiele ciekawych imprez. W tym roku zorganizowano kilka konkursów przedmiotowych Oprócz tego uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji fundacji ARKA i pisali listy dla Ziemi. Włączyli się też aktywnie w kampanię Pola Nadziei i w przygotowanie Dnia Ziemi. Czwartoklasiści i piątoklasiści byli na lekcji przyrody w Pracowni Bioróżnorodności w Wierzchowie, a wszyscy uczniowie klas IV- VI uczestniczyli w warsztatach terapeutycznych dotyczących przemocy słownej. 22 kwietnia podczas apelu podsumowującego Tydzień Kultury wręczono dyplomy i nagrody wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym uczniom.

 

WYNIKI KONKURSÓW

Konkurs o tytuł Mistrza Ortografii: Alicja Mariańska- klasa  II, Szymon Kita – klasa V

Konkurs o tytuł Mistrza Kultury Osobistej: Magdalena Sabuda – klasa I, Wiktoria Bąk- klasa V

Konkurs Sudoku: I miejsce Wiktoria Bąk, II miejsce Małgosia Nędzi, III miejsce Julia Kurek

Konkurs przyrodniczy dla klas I- III: I miejsce Paweł Norkowski, Szymon Ziółkowski, Zuzanna Sawka; II miejsce Emilia Kurek, Oskar Wasylik, Wiktoria Giłka

Konkurs ekologiczny ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”: I miejsca – Kasia Kowalczyk z klasy IV, Wiktoria Bąk i Weronika Wrotkowska z klasy V, Jonatan Walczak z klasy VI.

Konkurs Piosenki Niemieckiej: I miejsce Zuzanna Sawka z klasy II, miejsce II- Oliwia Skowron

i Wiktoria Giłka z klasy II, miejsce III- Szymon Ziółkowski i Oskar Wasylik z klasy I.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.