Jesienny rajd turystyczny „Pieczony ziemniak”

11 października 2015 r. odbył się XXXVI jesienny rajd ,,Pieczony ziemniak” organizowany przez wojskowe koło PTTK ,,Wiarusy”. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć członków szkolnego koła turystycznego z Parsęcka. Trzeba zaznaczyć, że w naszej grupie pojawiło się sporo nowych turystów, którzy postanowili sprawdzić opinie, że rajdy są ,,super”.

            Spotkaliśmy się o 10.30 na pętli autobusowej na osiedlu Zachód.  Autobusem pojechaliśmy do Dalęcina i stamtąd wyruszyliśmy w trasę. Do przejścia mieliśmy około 7 kilometrów. Ruszyliśmy żwawo i wkrótce dotarliśmy do dzielnicy Szczecinka- Trzesieki, a potem

 do SAPiK-u na ulicy Kilińskiego. Tam czekało na nas ognisko, poczęstunek i oczywiście pieczone ziemniaki. Organizatorzy przygotowali konkursy, w których chętnie uczestniczyliśmy. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć wśród zwycięzców i z dumą odbieraliśmy nagrody.

            Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali, że rajd był fajny i z chęcią wybiorą się na kolejną imprezę organizowaną przez ,,Wiarusy”. A to już niedługo. Za dwa tygodnie rajd Trzesiecko.

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć w galerii.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.