Dzień Chłopaka w naszej szkole

30 września w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Imprezę przygotował nowy samorząd szkolny, czyli Małgosia Nędzi, Wiktoria Bąk, Martyna Bieszk oraz opiekun Pani Małgorzata Grondys.
Na początku zabawy dziewczyny z samorządu złożyły życzenia wszystkim chłopakom. Potem odbyła się sesja fotograficzna dla najmłodszych chłopców z zerówki, klasy I, II i III. Następnie nasi koledzy z klas IV-VI zostali zaproszeni do zabawy. Chętnie się zgodzili i mężnie stawiali czoła wszystkim zadaniom, choć czekała ich próba: odwagi, powagi, wytrzymałości i mądrości. Po zsumowaniu wyników okazało się, że najlepiej wszystkie zadania wykonał szóstoklasista Michał Marczak i to on otrzymał główną nagrodę.
Potem wyróżniono i nagrodzono najsympatyczniejszych chłopców z poszczególnych klas. Na zakończenie rozpoznawano, jaki chłopiec znajduje się na rysunkach przygotowanych na konkurs plastyczny.
Impreza wszystkim bardzo się podobała. Konkurencje, w których uczestniczyli chłopcy,wzbudzały emocje i rozbawiały do łez.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.